Біженці з України, які перебувають у Сілезькому воєводстві, отримають допомогу в місті Катовіце

Біженці з України, які перебувають у Сілезькому воєводстві, отримають  допомогу в місті Катовіце

Фундація ADRA Polska відкрила Центр інтеграції для іноземців (CIC) у Катовіцах. Заклад надає комплексну експертну підтримку, спрямовану на інтеграцію вимушених мігрантів з України в польське суспільство. У січні для жінок буде зорганізований психологічний семінар «Шлях до нової Я».

Нововідкритий заклад надає, перш за все, можливість вивчення польської мови, психологічну підтримку, консультації щодо кар’єри та допомогу у формальних питаннях, пов’язаних із проживанням у Польщі, в т.ч. допомога у зарахуванні дитини до школи, в отриманні пільги 500+ тощо. Також пільговики зможуть отримати пакунки з продуктами харчування та засобами гігієни.

– Комплексна підтримка інтеграції та залучення вимушених мігрантів з України до польського суспільства наразі є одним із наших головних викликів, – наголошує д-р Пьотр Новацький, президент Фундації ADRA Polska та додає: – Залучення та інтеграція – це другий етап допомоги, одразу після забезпечення базових потреб біженців, таких як безпечний притулок, їжа та предмети першої необхідності. Цей другий етап допомоги не менш важливий, оскільки він має величезний вплив на почуття гідності іншої людини. Допомогти стати незалежним, побудувати своє життя в Польщі, щоб біженці почувалися рівноправними членами польського суспільства – це головна мета нашої діяльності.

CIC у Катовіцах – це вже п’ятий інтеграційний центр для іноземців, відкритий Фундацією ADRA Polska завдяки співфінансуванню організації CARE. Центри в Любліні, Варшаві, Бидгощі та Зеленій Гурі активно працюють вже кілька місяців.

Також на січень є запланований додатковий захід для жінок, які втекли від війни з України. У неділю, 22 січня, відбудеться безкоштовний психологічний практикум під назвою «Шлях до нової Я» з 9.00 до 17.00.

Метою семінару є підтримка жінок у подоланні травми війни, повернення душевної рівноваги та перебування «тут і зараз», а також психоедукація та підтримка у відновленні душевних сил у протистоянні поточним та майбутнім викликам. Зустріч проведуть українські психологи з платформи HelpUkraine.GiveAndGetHelp.com, яка надає безкоштовну психологічну та інформаційну підтримку вимушеним переселенцям з України.

– Захід орієнтований на жінок, які хочуть звільнитися від важкого емоційного багажу, які хочуть зрозуміти, через який життєвий етап вони зараз проходять і як можна допомогти собі практичним шляхом. Крім усього іншого, ми будемо працювати над власними ресурсами, формувати внутрішнє відчуття стабільності, здатність саморегулювати емоції та впевненість у собі, що дороможе у повсякденному житті наших учасників, особливо перед обличчям викликів, пов’язаних з війною та міграцією, – заохочує психолог Роксана Корульчик із Фундації ADRA Polska, співведуча семінару.

Реєстрація на семінар приймається електронною поштою та за телефоном: +48 536525155, rkorulczyk@adra.pl. Акцію співфінансує DNB Bank Polska.

Контактна інформація Центру інтеграції для іноземців у Катовіцах:

вул. Fryderyka Chopina 1, приміщення номер 2 (2 поверх), 40-093 Катовіце

тел.  535 505 958, мейл: katowice@adra.pl

Веб-сайт: https://www.adra.pl/pomoc-dla-ukrainy/centra-integracyjne-dla-cudzoziemcow/cic-katowice/

Години роботи:

Понеділок – четвер: 9.30 – 15.30.

П’ятниця – день без бенефіціара

Comments are closed.