Wydarzenia z ,,Wesołego Zakątka”

Powoli zbliża z się koniec roku i czas podsumowań działań w świetlicy „Wesoły zakątek” w Gostyni. Przez ostatnich kilka miesięcy dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach dodatkowych zorganizowanych w naszej placówce. Wychowankowie mogli zwiększyć krąg swoich zainteresowań, miło spędzić czas, rozwijać zdolności, umiejętności i talenty, a wszystko to, dzięki zajęciom plastycznym, zajęciom z rękodzieła i taneczno – ruchowym. W uzupełnieniu braków językowych i podszkoleniu swoich umiejętności pomogły zajęcia z języka angielskiego. Odbyły się także zajęcia terapeutyczno – profilaktyczne z pedagogiem oraz zajęcia z dogoterapii, które będą trwały jeszcze przez jakiś czas.
15 listopada udało nam się pojechać na pełną wrażeń wycieczkę. Mieliśmy okazję zobaczyć spektakl na lodzie „Disney On Ice: Magiczny świat lodu” w Kraków Arenie. Było to nie lada wydarzenie, które zachwyciło nas wszystkich. Wspaniałe, niezapomniane widowisko, które przeniosło nas w świat czarów, pełnego magicznych momentów z królestwa baśni. Byliśmy uczestnikami przygód „Małej Syrenki” ,Roszpunki z bajki „Zaplątani” oraz Belli z „Pięknej i Bestii”. Przenieśliśmy się do zimowego świata animowanego filmu „Krainy lodu” wraz z królewskimi siostrami Elsą i Anną. Pozostając w tym zimowym nastoju przygotowujemy się do nadchodzących świąt.
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do naszej świetlicy „Wesoły zakątek” (Gostyń, ul. Pszczyńska 370 – wejście obok banku).Udział w zajęciach i organizowanych wycieczkach jest całkowicie bezpłatny.
Placówka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 17.00.<a
Dodatkowe informacje pod numerem 508 231 139.

PB150669
WP_20141027_018
WP_20141027_020
WP_20141212_012

Comments are closed.