Spotkanie wigilijne 2015

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyrach, w dniu 22 grudnia 2015 roku, organizuje spotkanie wigilijne dla osób samotnych i starszych z naszej gminy. Spotkanie odbędzie się w budynku Gminnej Świetlicy Środowiskowej w Gostyni.

GOPS Wyry, serdecznie zaprasza, osoby samotne i starsze do udziału w spotkaniu wigilijnym, które odbędzie się 22 grudnia 2015 roku, o godzinie 13:00, w budynku Gminnej Świetlicy Środowiskowej w Gostyni. Wszystkie osoby chętne, proszone są o kontakt z  pracownikami socjalnymi w siedzibie GOPS Wyry lub pod nr telefonu: 32/323-02-38 lub na email:gopsefs@wyry.pl . Odpłatność za udział w spotkaniu wigilijnym, dla osób, których dochód jest powyżej 900 zł./na osobę w rodzinie – 20 zł., dla osób, których dochód jest poniżej 900 zł./na osobę w rodzinie – bezpłatnie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu wigilijnym ponieważ jest to dobra okazja do podtrzymania kontaktów społecznych, spotkania się w miłym gronie, wspólnego kolędowania, itp. Tradycyjnie podczas spotkania wigilijnego, dzieci z Gminnej Świetlicy Środowiskowej, umilą nam czas, wystawiając jasełka. Każdy uczestnik, oprócz udziału w spotkaniu wigilijnym, otrzyma paczkę świąteczną.

Comments are closed.