Co nowego w Klubie Senior we wrześniu.

plakat wrzesień 2018

– zajęcia z fizjoterapeutą

odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i w czwartki o godzinie 9:00.

– zajęcia warsztatowo-terapeutyczne

ze względu, iż zajęcia sierpniowe były bardzo pracowite dla naszych seniorów, wrześniowe poświęcone będą głównie muzyce i relaksacji.

– zajęcia w bibliotece

w tym miesiącu zaproszono nas do wzięcia udziału w projekcie pt. „ Mały i duży w książce się durzy”, dlatego dwukrotnie odwiedzimy bibliotekę w Gostyni a raz będziemy gościć w  bibliotece w  Wyrach.

– wykład „Polacy za granicą. Polonia w pytaniach”.

to zajęcia o historycznej i współczesnej Polonii.  Prowadzone będą przez kwalifikowanych i doświadczonych trenerów- studentów i absolwentów studiów takich jak politologia, prawo i stosunki międzynarodowe. Wykłady kontynuowane będą jeszcze w kolejnym miesiącu, a ich celem  jest przybliżenie seniorom polityki zagranicznej naszego kraju.

– wycieczka do Tarnowskich Gór

tym razem zjedziemy pod ziemię. Celem naszej wyprawy jest Sztolnia Czarnego Pstrąga i Kopalnia Srebra. Za sprawą przewodnika,  mamy nadzieję dowiedzieć się jak najwięcej  o trudnej i ciężkiej pracy braci górniczej. Kto wie – może w podziemiach spotkamy legendarnego ducha kopalni.

– Poczytam ci wnuczku

od września wznawiamy czytanie dzieciom. Oxfordzik będziemy odwiedzać raz w miesiącu, krzewiąc w najmłodszych zamiłowanie do książki.

Comments are closed.